Raukšlių korekcija injekcijomis

Raukšlių korekcija injekcijomis

Raukšlių korekcija injekcijomis: šiuolaikinėje grožio terapijoje yra didelis raukšlių korekcijos sprendimų pasirinkimas: įvairios procedūros, injekuojamosios medžiagos, kurios padeda atrodyti jauniau, atgaivina ir atjaunina veido odą, rankų ar krūtinės odą, pakoreguoja lūpų bei veido kontūrus, padeda panaikinti nepageidaujamas odos raukšles.

Injekuojami odos užpildai dažniausiai yra pagaminti iš cheminių bei medžiagų, kurios yra natūraliai odoje, tačiau jų vis mažėja su amžiumi. Todėl dažniausiai veido kontūro bei raukšlių korekcijai naudojami Hialurono rūgšties preparatai, kiek rečiau Kalogeno, Kalcio hidroksiapatito preparatai. Vienos reikšmingiausių šių medžiagų savybių yra tos, kad jos yra saugios, biologiškai suderintos bei pasižyminčios biodegradacinėmis savybėmis.

Svarbiausia natūralus ir estetinis rezultatas!

Gydytoja Marija Sakalauskaitė grožio injekcijas ir estetines procedūras atlieka „Northway” klinikoje Klaipėdoje

 

Išankstinė registracija telefonu:

Tel. +37046433403 „Northway“ Klaipėda, Naujojo Uosto g.9

Priklausomai nuo poreikio, injektuojamaisiais odos užpildais bei implantais galima pakoreguoti:

  • Veido linijas, veido giliąsias raukšles, ypač tinka mimikos raukšlėms, atsiradusioms dėl šypsojimosi, raukymosi ar net rūkymo.
  • Lūpų formos, tūrio korekcijai, nusileidusių lūpų kampų pakėlimui.
  • Skruostams.
  • Nosies formos korekcijai.
  • Kaklo bei smakro linijų korekcijai.
  • Dekoltė zonos odos raukšlių korekcijai.
  • Plaštakų odos atjauninimui.

Kartais procedūra atliekama derinant su kitais leidžiamais preparatais, arba atliekama keliais etapais.

Konsultacijos metu aptarsite kokia procedūra Jums labiausiai tiktų, koks preparatas bus naudojamas, kiek procedūrų reiktų atlikti norint pasiekti pageidaujamą rezultatą. Svarbiausia natūralus ir estetinis rezultatas!

Po procedūros gali būti nepageidaujamos reakcijos: kraujosrūvos, mėlynės, paraudimas ir patinimas. Tai greitai praeinančios reakcijos, išnyksta savaime per kelias dienas ar savaitę po injekcijų.