Raukšlių korekcija injekcijomis

Šiuolaikinėje grožio terapijoje yra didelis raukšlių korekcijos sprendimų pasirinkimas: įvairios procedūros, injekuojamosios medžiagos, kurios padeda atrodyti jauniau, atgaivina ir atjaunina veido odą, rankų ar krūtinės odą, pakoreguoja lūpų bei veido kontūrus, padeda panaikinti nepageidaujamas odos raukšles.

Injekuojami odos užpildai dažniausiai yra pagaminti iš cheminių bei natūraliai odoje esančių medžiagų, kurių vis mažėja su amžiumi. Todėl dažniausiai veido kontūro bei raukšlių korekcijai naudojami Hialurono rūgšties preparatai, kiek rečiau Kolageno, Kalcio hidroksiapatito preparatai. Vienos reikšmingiausių šių medžiagų savybių yra tos, kad jos yra saugios, biologiškai suderintos bei pasižyminčios biodegradacinėmis savybėmis.

Svarbiausia natūralus ir estetinis rezultatas!

Priklausomai nuo poreikio, injekuojamaisiais odos užpildais bei implantais galima pakoreguoti:

  • Veido linijas, veido giliąsias raukšles, ypač tinka mimikos raukšlėms, atsiradusioms dėl šypsojimosi, raukymosi ar net rūkymo.
  • Lūpų formos, tūrio korekcijai, nusileidusių lūpų kampų pakėlimui.
  • Skruostams.
  • Nosies formos korekcijai.
  • Kaklo bei smakro linijų korekcijai.
  • Dekoltė zonos odos raukšlių korekcijai.
  • Plaštakų odos atjauninimui.

Kartais procedūra atliekama derinant su kitais leidžiamais preparatais, arba atliekama keliais etapais.

Konsultacijos metu aptarsite kokia procedūra Jums labiausiai tiktų, koks preparatas bus naudojamas, kiek procedūrų reiktų atlikti norint pasiekti pageidaujamą rezultatą. Svarbiausia natūralus ir estetinis rezultatas!

Po procedūros gali pasireikšti nepageidaujamos reakcijos: kraujosruvos, mėlynės, paraudimas ir patinimas. Tai greitai praeinančios reakcijos, išnyksta savaime per kelias dienas ar savaitę po injekcijų.

Išankstinė registracija telefonu:

affidea-logo-250

Klaipėdos Affidea klinika(buvusi Vėtrungės klinika)