Krūtų pakėlimo operacija

Krūtų pakėlimo arba mastopeksijos operacija atliekama norint patobulinti krūties formą, pakelti nusileidusias krūtis. Krūties spenelis yra pakeliamas aukščiau, taip krūtims suteikiama tobulesnė bei jaunatviškiau atrodanti forma.

 

Krūtų nusileidimo (ptozės) laipsnių yra keletas. Ši operacija dažniausiai atliekama moterims, kurios yra turėjusios keletą gimdymų arba po didelio svorio netekimo, dėl ko susiformuoja krūtinės odos perteklius ir krūtys nusileidžia žemyn.

 

Krūtų pakėlimo operaciją galima atlikti vieną. Jei pageidaujama, kartu galima padidinti krūties tūrį, atliekant augmentacijos operaciją krūties implantais. Taip pat, krūties pakėlimas bei nauja spenelio pozicija suteikiama atliekant ir krūties redukcijos (mažinimo) operaciją.

 

Nejautra: dažniausiai taikoma bendrinė narkozė.

 

Operacijos pobūdis aptariamas su paciente prieš operaciją, detaliai planuojant pjūvius bei būsimą krūties formą.

 

Hospitalizacijos trukmė: priklausomai nuo pasirinkto operacinio metodo, galite klinikoje praleisti nuo vienos iki trijų parų.

 

Apribojimai: kaip ir po kitų krūties operacijų – rekomenduojama vengti sunkaus fizinio krūvio, dėvima specialiai pritaikyta liemenėlė.

 

Išankstinė registracija telefonu: