Injekcijos

Botulino injekcijos

Botulino toksinas – vaistinis preparatas, kuris daug metų naudojamas medicinoje gydyti susirgimams, kuriuos sukėlė per stiprus, spastinis raumenų veikimas.

Raukšlių korekcija injekcijomis

Injekuojami odos užpildai dažniausiai yra pagaminti iš cheminių bei natūraliai odoje esančių medžiagų, kurių vis mažėja su amžiumi.

Odos biorevitalizacija

Odos biorevitalizacija – tai odos giluminis drėkinimas, odos struktūros atstatymas, remodeliavimas.

Odos mezoterapija (anti-aging odos terapija)

Mezoterapinės procedūros – tai aktyvių medžiagų komplekto suleidimas į odą. Galima ir neinjekcinė mezoterapija, tačiau ją dažniausiai atlieka kosmetologai.

Prakaitavimo gydymas botulinu

Norint išvengti diskomforto dėl per didelio prakaitavimo, skiriamas gydymas botulino injekcijomis į pažastis, kartais gydomas ir delnų bei pėdų padidėjęs prakaitavimas.

Migrenos gydymas Botulinu

Migrenos gydymas botulinu: apie botuliną žinome daugiau iš kosmetinių procedūrų, bet retai susimąstome, kad tai yra vaistinis preparatas, taikomas ir daugybei ligų gydyti: spazminei kreivakaklystei, židininei veido distonijai, vaikų žvairumui, raumenų spazmiškumui po traumų ar sergant cerebriniu paralyžiumi, hiperaktyviai šlapimo pūslei, po kai kurių žarnyno operacijų.

Lipolitikų injekcijos

Šiuo metu naudojami Prostrolane Inner B injekuojami peptidai su hialurono rūgštimi skaido riebalus, mažina riebalų sankaupas, gerina odos elastingumą ir kolageno gamybą.

Raukšlių korekcija hialurono injekcijomis

Informacija ruošiama.