Operacijos

Viršutinių vokų plastika

Viršutinių vokų plastika – tai ambulatorinė, chirurginė procedūra akių vokų būklei pagerinti, odos pertekliui pašalinti, nuovargio išraiškai sumažinti.

Pilvo plastinės operacijos

Abdominoplastika – tai pilvo estetinė operacija, kurios metu patempiama pilvo siena bei pilvo sienos raumenys, pašalinami pertekliniai pilvo odos ir poodžio audiniai, atsiradę po gimdymo ar didelio svorio netekimo.

Krūtų padidinimas

Krūtų augmentacija – tai krūtų padidinimas chirurginės operacijos metu. Krūtims suteikiamas didesnis tūris ir forma panaudojant implantus.

Krūtų pakėlimo operacija

Krūtų pakėlimo arba mastopeksijos operacija atliekama norint patobulinti krūties formą, pakelti nusileidusias krūtis. Krūties spenelis yra pakeliamas aukščiau, taip krūtims suteikiama tobulesnė bei jaunatviškiau atrodanti forma.

Krūtų atstatymas – rekonstrukcija

Šiuolaikinė moteris po krūties pašalinimo operacijos turi galimybę pasirinkti krūtų rekonstrukcinę operaciją. Po operacijos dauguma moterų nurodo padidėjusį pasitikėjimą savimi, pagerėjusią emocinę būklę.

Ausų plastinės operacijos

Ausų atlėpimas dažnai tampa ne tik estetine, bet ir psichologine žmogaus problema. Todėl šios operacijos yra atliekamos tiek vaikams, tiek paaugliams, tiek suaugusiems.

Intymioji chirurgija

Mažųjų lytinių lūpų plastika – viena dažniausių operacijų intymioje zonoje. Ji yra populiari tiek jauname amžiuje dėl įgimtų pakitimų, tiek vyresniame amžiuje.

Auglių, odos darinių šalinimas

Jei pastebėjote pakitusį odos apgamą, naujai atsiradusį odos darinį, kuris nepranyksta per kelis mėnesius, plastikos chirurgas padės patikslinti diagnozę.

Randų chirurgija

Randų gydymas susideda iš daugelio etapų. Tai rekonstrukcinė plastinė chirurgija, lazerinis gydymas, injekciniai metodai. Koks metodas labiausiai Jums tinkamas, aptarsite su gydytoja konsultacijos metu.

Kitos operacijos

Ausies spenelio plastika, krūties spenelio atstatymo operacija, randų chirurginis gydymas ir kt.

Apatinių vokų plastika

Apatinių vokų plastika atliekama norint pašalinti paburkimus / riebalinius maišelius ar odos perteklių apatiniuose vokuose. Medicininiais tikslais apatinių vokų operacija yra daroma dėl voko įvirtimo arba išvirtimo (entropiono / ektropiono).

Riebalų nusiurbimas

Operacijos tikslas yra padailinti kūno formas, pašalinti lokalias riebalų sankaupas pilvo srityje, šlaunyse, rankose. Dažnai riebalų nusiurbimas gali būti kombinuojamas kartu su kitomis chirurginėmis operacijomis.

Ausies spenelio plastika

Ausų spenelis deformuojasi dėl traumos, įplyšta dėl per sunkių auskarų, arba lieka dideli defektai dėl tunelinių auskarų nešiojimo. Taip pat ausų spenelių plastika reikalinga esant keloidiniams randams po auskarų įvėrimo.