Odos darinių šalinimas

Odos darinių šalinimas

Apgamų šalinimui, kapiliarų ir kraujagyslių darinių naikinimui, papilomų, keratomų ir kitų odos darinių šalinimui, taip pat, veido atjauninimui, patempimui, šlifavimui, ilgalaikiam plaukų šalinimui veido bei kūno srityse naudojami saugiausi, vokiški lazeriai „Asclepion“.

Šie lazeriai, mikrolęšių Carl Zeiss optikos dėka, padeda pašalinti nepageidaujamus odos darinius ir kitus pakitimus, nesukeldami jokio šalutinio poveikio. Procedūros atliekamos tiksliai ir kokybiškai. Lazeris skleidžia vieno ilgio šviesos spindulį, kuris yra pritaikytas konkrečiai problemai spręsti. MCL 30 Dermablate lazerio pagalba šalinami įvairūs odos ir epidermio pažeidimai. Procedūros, atliktos su šiuo lazeriu yra mažiau skausmingos, tad nereikalingas nuskausminimas.

Tokie odos dariniai kaip apgamai, karpos, papilomos, lazerio pagalba, pašalinami vos per keletą minučių, procedūra nepažeidžia aplinkinių audinių. Jei darinys nepiktybinis, jis gali būti pašalintas po konsultacijos su specialistu, kitais atvejais – atliekama biopsija ir tik po to galima atlikti lazerinę procedūrą.

lazerines proceduros

Lazerinės procedūros – pažangus būdas pagerinti odos būklę

Gydytoja Marija Sakalauskaitė teikia lazerinio gydymo paslaugas ir atlieka estetines procedūras „Vėtrungės“ klinikoje Klaipėdoje.

Išankstinė registracija telefonu:
8 46 41 05 70 

Odos darinių šalinimas taip pat gali būti atliekamas chirurginiu būdu arba naudojant medikamentus – koks būda tinkamiausias jums, patars gydytoja chirurgė apžiūros metu.

Inovatyvus MeDioStar Next lazeris vertinamas dėl integruoto vėsinimo įtaiso, kurio dėka, tokios procedūros kaip plaukų šalinimas nesukelia skausmo. Ir tai ne vienintelis privalumas, kalbant apie plaukų šalinimą – tai ilgalaikė procedūra, kuri, šiuo metu, laikoma efektyviausia depiliacijos priemone. MeDioStar Next veikia greitai, apima dideles zonas. Šio lazerio pagalba ne tik šalinami plaukai, bet ir kraujagyslės bei jų dariniai, gydomi spuogai, šalinamos pigmentinės dėmės, atjauninama veido oda.

Gydytoja Marija Sakalauskaitė teikia lazerinio gydymo paslaugas ir atlieka estetines procedūras „Vėtrungės“ klinikoje Klaipėdoje.