Plaukų šalinimas

Plaukų šalinimas – viena populiariausių estetinių procedūrų, atliekamų lazeriu.

Norėdami pašalinti nepageidaujamus plaukelius, pasitelkiame į pagalbą įvairiausius depiliacijos būdus. Dažniausiai šaliname plaukus, esančius veido srityje (tai daro ir vyrai, ir moterys) ir tam tikrose kūno vietose – bikini zonoje, ant kojų, rankų, pažastyse. Skutimas, pešiojimas, šalinimas, naudojant depiliacinius kremus ar vašką dirgina odą, sukelia nepageidaujamus šalutinius efektus: paraudimą, patinimą, odos jautrumą, dažnai – skausmą. Žinoma, šie sprendimai taip pat yra ir trumpalaikiai.

Plaukelių šalinimas lazeriu šiuo metu laikomas efektyviausia depiliacijos priemone. Gydytoja Marija Sakalauskaitė atlieka plaukų šalinimo lazeriu procedūras Klaipėdoje, „Vėtrungės klinikoje“.

lazerines proceduros

Jau po 3 kartų yra pašalinama iki 70 % plauko folikulo.

Gydytoja Marija Sakalauskaitė teikia lazerinio gydymo paslaugas ir atlieka estetines procedūras „Vėtrungės“ klinikoje Klaipėdoje.

Išankstinė registracija telefonu:
8 46 41 05 70 

Depiliacinė procedūra atliekama naudojant modernų „MeDioStar Next“ lazerį, kuris, diodinių lazerių pagalba, nusitaiko į plauko šaknyje esantį melaniną ir sunaikina plauko folikulą, vienu metu veikiama didelė zona. Lazeris turi integruotą vėsinimo įtaisą, kurio dėka jaučiamas mažesnis skausmas, procedūros metu lieka mažiau patinimų, lyginant su kitomis depiliacijos priemonėmis. Dar vienas „MeDioStar Next“ privalumas – procedūros pagalba galima šalinti plaukelius ir vasarą.

Šalinant plaukus šiuo lazeriu, odoje skatinama kolageno gamyba, tad oda lieka švelni ir elastinga.

Depiliacija lazeriu yra ilgalaikis sprendimas taikomas įvairiose kūno vietose, kur auga nepageidaujami plaukeliai, tiek vyrams, tiek moterims. Procedūra yra ypač efektyvi – jau po 3 kartų yra pašalinama iki 70 % plauko folikulo, po jos, plaukeliai atauga daug lėčiau.

Prieš atliekant plaukų šalinimo procedūrą lazeriu, reikia tam tinkamai ruoštis 4-6 savaites: vengti ultrarvioletinių spindulių, nedepiliuoti procedūrai ruošiamos zonos būdais, kurie išpeša plaukus, tačiau plaukelius reikėtų nuskusti, pasirūpinti, kad oda būtų švari ir prieš šalinimą nenaudoti kosmetinių priemonių.

Geriausias rezultatas pasiekiamas vidutiniškai po 4-7 procedūrų ir gali išlikti kelerius metus. Tiesa, tai priklauso nuo paciento plaukų augimo greičio. Baigus depiliacijos lazeriu kursą, atsižvelgiant į odos reakciją, galima taikyti palaikomąsias procedūras. Jų kiekį nustato specialistas, įvertinęs paciento būklę ir siekiamus rezultatus.

Prieš atliekant depiliaciją specialistė suteiks išsamią informaciją apie procedūrą, paaiškins kaip jai pasiruošti, ko tikėtis pašalinus plaukus lazeriu, kaip apsaugoti odą poprocedūriniu laikotarpiu.